HAKKIMIZDA

Gemlik Plastik 1978 yılında Semih Aşkın tarafından Bursa'nın Gemlik ilçesinde kurulmuştur. 1987 yılına gelindiğinde ise PLASTEKS grubumuza dahil olarak sektörde yerini almıştır. Bugün her iki firmayı bünyesinde barındıran grubumuz yaptığı yatırımlar ile ürün ve hizmet kalitesini artırarak yoluna devam etmektedir. Grubumuz kurulduğu günden beri Bursa'nın Gemlik ilçesinde konuşlanmış olup faaliyetlerini toplam alanı 1500 metrekareye ulaşan üretim ve depolama tesislerinde sürdürmektedir. Grubumuz son yıllarda yapmış olduğu yatırımlar sayesinde yıllık üretim kapasitesini 5000 tona kadar çıkartabilecek potansiyele erişmiş bulunmaktadır.


 PLASTEKS ve GEMLİK PLASTİK olarak temel hedeflerimiz;
 Grubumuzu uluslararası boyutta, kalitei fiyat ve verimlilik açısından rekabet edebilir düzeyde mal üretebilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelişen bir sanayi kuruluşu haline getirmektir.
 Bu sebeple müşterilerimizden gelen geri bildirimleri çok önemsemekle beraber ürün ve hizmet kalitemizi bu yündeki beklentilere uygun olacak şekilde ciddiyetle geliştirmekteyiz.